Alıntı

Kendini HACK’er sanan Lamerler Okusun

1. EVİNİZDEN gerçek anlamda IP gizlemeniz imkansızdır. Bunu yaptığını iddia eden arkadaşlarda ya yalan söylüyordur yada tam bilgili değildir.

A. İster adsl, ister modem, ister bir başka makineden olsun, dinamik (değişken) IP hizmeti alıyorsanız bile, sonuçta hangi telefon numarasından hangi saatte internete bağlandığınız telekom, superonline, e-kolay ve diğer tüm sitelerde kayıt altına alınmaktadır.

B. İster proxy server değiştiren bir program kullanın, ister bu hizmeti veren web sayfaları içindeki gitmek istediğiniz adresi tek tek girmek zorunda olduğunuz kutucuklara yazıp o sayfa üstündeki kutucuğa Klikleyip o sayfa üstünden istediğiniz siteye gidin ( http://www.tehbox.com gibi ), sonu COM, MİL, GOV, EDU, ORG, ile bitmeyen, NET, CX, BOX gibi alt ağlara bağlanan herkesin kaydı AYRICA tutulmakta ve silinmemektedir.

C. Yüksek ping talebi yapan, veya IP/PORT taraması yapan (Angry IP scanner gibi program kullanan) herkesin IP/Telefon numarası ayrıca kaydedilmektedir.

D. Ayrıca IP numaranızı gizlediniz diyelim. MAC adresi denilen ve hemen hemen tüm ethernet kartı, router’ lı adsl modem ve onboard tüm malzemelerde bulunan ve silinemez bir seri numarası vardır. bunu gizlemeyi veya değiştirmeyi bilmiyorsanız ha IP ‘ adresinizi gizlememişsiniz ha telefon numaranızı direkt yazmışsınız  hiç FARKETMEZ .

E. Evden HACK’leme yaparken yapabileceginiz en iyi şey, paraya kıyıp 6-7 tane ethernet kartı almak, ve routerli bi modem kullanıp IP değiştirdiğine inandığınız  bir yöntem kullanıp internet e öyle bağlanmaktır. Ki hala telefon numaranız KABAK gibi bellidir. Telekom daki amca sadece sizin evden sırayla değişik makinelerin bağlandığını sanacaktır. Ama genede sizin evden bağlanıldığı BELLİ bikere.

2. Eğer yaptığın HACK işi banka veya bir devlet kurumuysa şikayet edilmesini beklemeden kapınıza dayanıp ……….. TC karşıtı bir siteye dadanırsanız  görmemezlikten geleceklerdir.

3. En guvenli hack internet kafeden yapılan HACK tir. Mümkünse  parmak uçlarınıza  uhu sürün. Kafanızda şapka olsun ve kafeye adımınızı  attığınız  andan itibaren kafanızı hiç kaldırmayın. (kameralar açısından) Garsondan alabileceğiniz en büyük içeceği isteyin ki zırt pırt gelip size bakmasın. (tanınma açısından)
evinize en ters internet kafeye gidin
.

4. Başınızı belaya sokmamak için sakın evden ciddi bir HACK olayına, IP taramasına filan kalkmayın. Yüksek hacimli işlemler filan hepsi hangi servis sağlayıcıyı  kullanırsanız kullanın kayıt altına alınmakta.

5. Unutmayın ki gerçekten 100% başarılı HACK  yapmanın İKİ yolu vardır:

A.
Gidip varoşlardan bir ev tutarsınız. Sahte kimlikle elektrik ve telefon bağlatırsınız. İçine ikinci el bi makine atarsınız fatura üzerinize olmasın ve log mog tutmayacak bir konfigurasyon yaparsınız. Ve o makinayla bağlanırsınız. Veya direkt o makinanın başına oturup saldırınızı  yapıp bir daha o eve dönmezsiniz.
B. Uluslar arası sulardaki bir tekneyle işinizi görüp karaya dönerken makinenizi suya Şutlayarak. ki kıyıda sizi bekleyenler delil bulamasın.

Alıntı : http://aliayvaz.space.live.com  adresinden alınmıştır… yalnızca font ve genel biçim üzerinde düzenleme yapılmıştır.

 

Reklamlar