Gözaltına alınanların en önemli özellikleri nelerdir?

BOP eş başkanı olmaları mı? Amerika’yla gizli antlaşma yapmaları mı? Türk Ordusunu zaafa uğratma çabası içinde olmaları mı? Kıbrıs’ta Rauf Denktaş’ı sırtından hançerlemeleri?
Tarikat bağlantılı, Fethullah sicilli olmaları mı? Çocuklarının gemicik sahibi olmaları? Fabrikaları özelleştirmeleri, toprakları yabancılara satmaları mı? Çiftçinin anasına sövmeleri, şehitlere kelle demeleri mi?

 
Dün gözaltına alınan emekli generallerimizin, gazetecilerimizin, aydınlarımızın, işadamlarımızın ve genç arkadaşlarımızın ortak özellikleri yukarıda saydığımız bu namussuzluklara, teslimiyetçiliğe göğüs germeleri, her şart altında Türkiye’nin bağımsızlığını ve toprak bütünlüğünü savunmalarıdır.
 
 Ergenekon diye, kimin uydurduğu belli olmayan bu örgütle alakaları yoktur. Böyle bir örgüt de yoktur.
 
Türk milleti olarak her şeyin farkındayız. Hedef olarak Türkiye’nin milli kuvvetlerini, Türk Silahlı Kuvvetlerini, Atatürkçü Gençleri, gazetecileri ve aydınlarını kendine Hedef seçen güç Amerika’dır.
 
AKP ve Fethullahçı takımı ABD’nin desteği olmadan bu operasyonu yürütecek cesarete ve güce sahip değildir. Hedefte Türk Ordusu, vatansever aydınları ve Atatürkçü gençler vardır.
Atatürk’ün fikir ve devrimleri için mücadele eden Türk Gençliği, bu davanın takipçisidir.

 

 
yukarıdaki çalışmayı tarafıma yönlendiren dostuma sonsuz teşekkürler.
 
Ergenekon; Kurtuluşa, Cumhuriyete ve Devrimlere karşı açılmış bir savaştır.
ve ne yazık ki düşman artık içimizde,
bizim içimizde…bizim kimliğimizle görünüyor…

 

 

 

Reklamlar